Diensten

U bent van harte welkom in onze zondagse diensten, die -gewoonlijk- om de 14 dagen, steeds om 10.00 uur, plaatsvinden. 

Hieronder het preekrooster voor 2018, waarop ook de diensten in ‘s-Heer Abtskerke zijn aangegeven. Zie voor de gezamenlijke diensten (Triodiensten) in Hoedekenskerke de website  http://hoedekenskerkeprotestantsekerk.nl 

PREEKROOSTER 2018
Maand Datum Tijd Bijzonderheden  s-Heer Abtskerke Nisse
januari
7 10.00 Afscheid P van Westen          ————— Ds. G.v.d. Klis
14 10.00 Federatiedienst in Driewegen          —————          —————
21 10.00 Oecumenische viering          ————— Pastoor H. Buissen en voorberedingscie.
28 10.00 Ds. J. van de Putte          —————
februari
4 10.00          ————— Mevr. N. Roggeband
11 10.00 Triodienst Da. M. Haas          —————
18 10.00          ————— Ds. J. Timmers
25 10.00 Ds. R. den Dekker          —————
maart
4 10.00          ————— Ds. G. Schreuder
11 10.00 Triodienst in Hoedekenskerke          —————          —————
14 10.00 Biddag Liturgiecommissie          —————
18 10.00 Ds. J. Timmers          —————
25 10.00 Palmzondag, Triodienst          ————— Ds. R. den Dekker
26,27 en 28 19.30 Vespers Liturgie cie.          —————
29 19.30 Witte Donderdag          ————— Da. M. Haas
30 19.30 Goede Vrijdag Da. M. Haas          —————
april
1 10.00 Pasen Da. M. Haas          —————
8 10.00 Triodienst Ds. K.v.d.Jagt
15 10.00 Dhr. A. Verdoorn          —————
22 10.00 Ds. E. Rietveld
29 10.00 Ds. K.v.d.Jagt          —————
mei
6 10.00          ————— Dhr. A.Verdoorn
10 10.00 Hemelvaartsdag Driewegen          —————          —————
13 10.00 Ds. E. Rietveld          —————
20 10.00 Pinksteren Triodienst in Hoedekenskerke          —————          —————
27 10.00          ————— Ds. K.v.d.Jagt
juni
3 10.00 Mw. B. Elenbaas          —————
10 10.00 Triodienst          ————— Ds. K.v.d.Jagt
17 10.00 Da. M. Haas          —————
24 10.00          ————— Ds. E. Rietveld
juli
1 10.00 Da. I. de Heer          —————
8 10.00 Federatie Openlucht dienst in Oudelande          —————          —————
15 10.00 Triodienst Ds. E. Rietveld          —————
22 10.00          ————— Ds. R. den Dekker
29 10.00 drs. P.A. Roggeband-Baaij          —————
augustus
5 10.00          ————— Ds. E. Rietveld
12 10.00 Triodienst in Hoedekenskerke          —————          —————
19 10.00 Ds. E. Rietveld          —————
26 10.00          ————— Ds. E. Rietveld
september
2 10.00 Ds. E. Rietveld          —————
9 10.00 Triodienst          ————— Ds. C. Brakema
16 10.00 Da. M. Haas          —————
23 10.00          ————— Dhr. R. Baas
30 10.00 Federatie Startdienst Ds. E. Rietveld          —————
oktober
7 10.00          ————— Ds. B. Elenbaas
14 10.00 Triodienst in Hoedekenskerke          —————          —————
21 10.00 Ds. E. Rietveld          —————
28 10.00 Regiodienst in Nieuwdorp          —————       —————
november
4 10.00 Gedachtenisdienst Ds. E. Rietveld          —————
11 10.00          ————— Ds. J. Timmers
18 10.00 Triodienst Da. M. Haas          —————
25 10.00          ————— Ds. J. Timmers
28 19.30 Dankdag Ds. E. Rietveld          —————
december
2 10.00 Ds. E. Rietveld          —————
9 10.00 Triodienst in Hoedekenskerke          —————          —————
16 10.00 Federatiedienst  H. Av          ————— Ds. E. Rietveld
23 10.00          ————— Ds. E. Rietveld
24 19.00 Zondagschool          ————— Zondagsschool
24 22.00 Kerstnachtdienst in Hoedekenskerke          —————          —————
25 10.00 Triodienst Kerstviering Ds. E. Rietveld          —————
30 10.00 Triodienst in Hoedekenskerke          —————          —————